O nas

Wstęp

Cześć, mam na imię Daniel – licencjonowany trener UEFA Youth B, jestem w gronie pierwszych 28 trenerów w Polsce z takimi uprawnieniami. Pracuję na co dzień z dziećmi w przedziale wiekowym od 6-12 lat. Zajmuję się więc “dolną częścią piramidy” szkolenia piłkarskiego którą uważam za najważniejszą. Jest to okres gdzie moim zadaniem jest zachęcić dzieci do uprawiania sportu oraz zaszczepić miłość do gry w piłkę.

Moja misja

“Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania.”– Juma Ikangaa

Cel

Przekonać najmłodszych, że sport/codzienny ruch potrafi być przyjemny i jest potrzebny. Zarażanie pasją do sportu jakim jest piłka nożna. Moim celem jest spowodować, żebyś na myśl o moim treningu na Twojej twarzy pojawiał się uśmiech, ekscytacja i ciekawość.

Monitorowanie postępu/Kontakt

Odnośnik do aplikacji messenger w prawym dolnym rogu służy do stałego kontaktu. Przede wszystkim do odsyłania mi i zaliczania poszczególnym lekcji oraz wprowadzania korekt w lepszym/prawidłowym wykonaniu ćwiczenia.

Pakiety/zniżki/korzyści

Każdy kurs posiada osobną cenę za 2 miesięczny dostęp. Występują również pakiety kilku kursów które są korzystniejsze cenowo. Po pierwszym zakupie otrzymują Państwo zniżkę na trening stacjonarny ze mną oraz konsultację dietetyczne.

Płatności

Wykupując kurs otrzymujemy 8 tygodniowy dostęp do materiału. W koszyku zamówienie opłacić możemy przelewem zwykłym, PayPal lub BLIK na nr telefonu podanym w zakładce “kontakt”

Poznaj nasz zespół

Kierunek Gry tworzą przede wszystkim ludzie z pasją !

Daniel Kowalik

Główny Trener

Joanna Marciszewska

Dietetyk Kliniczny

Michał Danek

Realizator Wideo

Masz pytanie ?

Przewiń na górę